Vredestein
Pange tähele! Rehvid toimetatakse kohale ilma velgedeta
(pildil olev velg on illustratiivne).
Vredestein

Vredestein Wintrac Xtreme S 255/50 R19 107V XL, MO

Vredestein

Vredestein Wintrac Xtreme S 255/50 R19 107V XL, MO

Vredestein - Hollandi rehvitootja. Keskmine hinnaklass.

Rehvi suurus
255/50 R19 107V XL, MO 
Saadavus:
Laos
rehvi:
TalverehvidWi
M+S tähistus
lumehelbe sümboliga
kiirus:
V: Heaks kiidetud kuni 240 km/h
EAN:
8714692340178
Article Number:
R-394559
Rehvitähistus:
Küsimuste või murede puhul võtke meiega ühendust support​@tirendo.ee
293,70
Hind ühiku kohta, sh.KM
Tasuta tarne*
Tarneaeg 3 - 8 tööpäeva**
14 päeva tagastuspoliitika
Rohkem kui 130 rehvivahetustöökoda meie koostööpartneriks

Lisa toode võrdlusesse

  • Kirjeldus
  • Rehvimärgis
  • Technical specifications
  • VIDEO

Wintrac xtreme S on Vredestein'i eriti kõrgteostuslik ehk UHP talverehv, mis on välja töötatud toime tulema aasta külmima aastaaja kõige karmimates ilmastikuoludes. Wintrac xtreme S puhul on maksimaalne turvalisus lumel ja jääl sama olulised kui haarduvus ja manööverdamise täpsus ning seda eriti külmadel lumevabadel teedel, millel sõidetakse enamus ajast.

Tulenevalt sisse lukustavate sälkude tehnoloogiast (ISLT) viib Wintrac xtreme S oma omadustelt tippklassi talverehvi järgmisele tasemele. See tehnoloogia minimaliseerib sälkude deformeerumise turvisel, mis tagab hea suunakindluse, täpsema manööverdamistäpsuse ja suurema turvalisuse sõites suurtel kiirustel. Saadaval on erinevad mõõdud Y-kiirusindeksiga, mis kombineerituna Giugiaro disaini hea välimusega, teevad Wintrac xtreme S rehvi sobilikuks ka kõige kõrgklassilisematele ja eksklusiivsetele sõidukitele.

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

Euroopa Liit nõuab komisjoni määruses nr 1222/2009/EÜ, et kõikidel rehvidel, mis on toodetud autodele ja tarbesõidukitele pärast 1. juulit 2012, oleks spetsiaalne ühtne märgistus, mis annab infot rehvi kolme kirjeldava omaduse kohta:kütusesäästlikkus klassifitseeritud A-st G-ni, märghaardumine klassifitseeritud A-st G-ni ja väline veeremismüra detsibellides.

See määrus ei mõjuta järgmisi rehve: protekteeritud rehvid; professionaalsed maastikurehvid; võidusõidu-/sportautorehvid; teatavat tüüpi rehvid, mille eesmärk on parandada veojõudu, nt naastrehvid; T-tüüpi ajutised varurehvid; autorehvid, mis on toodetud enne 1990. aastat; rehvid, mille maksimaalne lubatud kiirus on 80 km/h; rehvid velgedele, mille diameeter on väiksem kui 254 mm või sellega võrdne või suurem kui 635 mm või sellega võrdne.

Selle märgistuse eesmärk on suurendada autotranspordi ohutust, keskkonnasäästlikkust ja majanduslikku tasuvust, julgustades tarbijat valima talle sobivaid ohutuid, kütusesäästlikke ja madala müratasemega rehve. Märgistust on siiski kritiseeritud, kuna see näitab vaid piiratud arvul omadusi. Spetsialistide sõnul on rehvidel palju muid omadusi, mis on liiklusohutuseks olulised ja asjakohased, sealhulgas, kuid mitte ainult: vesiliu omadused, sõidu stabiilsus, kasutusiga, toote muud omadused märjal ja kuival teel (mitte ainult märghaardumine) ja omadused lumel.
Rehvide tootjad soovitavad, et erinevate institutsioonide katsete tulemused ja majandusharuga seotud ajakirjad peaksid jääma lõpptarbija jaoks väga olulisteks teabeallikateks, sest need keskenduvad väga erinevatele rehvide omadustele ja funktsioonidele ning hinnatakse neid.

Mark Vredestein
Mudeliseeria Wintrac Xtreme S
Dimension 255/50 R19 107V XL, MO
Laius 255
Tyre profile 50
Construction type R
Rehvi suurus 19
Koormus indeks 107
kiirusindeks (V)
With/Without Valve (TT/TL) Rehvile vajalik siselohv
M/C No
*Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale
lisanduvad saatekulud
**Rohkem kui 90% meie tellimustest jõuavad kliendile määratud tarneajal.

Uudiskiri

Kui soovite e-maili teel meie uudiskirja saada, siis registreerige end siin.

Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK