Tagastustingimused | tirendo.ee

 

Tagastamisreeglid

 

Teave Teie tühistamisõigustest

Teil on õigus tühistada antud leping neljateistkümne päeva jooksul, mistahes põhjusel.

Kaupade ostmisel on tühistamise tähtaeg neliteist päeva alates päevast, mil Teie või Teie poolt määratud kolmas isik, välja arvatud kuller, võtab kauba vastu. Kui tellitud kaup tarnitakse mitmes osas algab neljateistpäeva periood hetkest, mil viimane osa kaubast on kätte toimetatud; kui leping kaubaveoks sätestab mitu osalist saadetist või rohkem, algab tagastusperiood päevast, mil viimane osaline saadetise või partii kätte toimetatakse

Selleks, et kasutada oma tühistusõigust, tuleb Teil teavitada meid (SC Delticom OE SRL, Str. Anca Popa 3 300318 Timisoara Romania, e-post: support@tirendo.ee) oma otsusest tühistada leping andes selleks selge seisukoht (nt kirja või e-post). Te võite kasutada suletud standard tühistamise vorm, mis aga ei ole kohustuslik.
Piisab sellest, et sa saata tühistamisavaldus õigeaegselt ennam täitmata lõppu.

Tühistamise tagajärjed

Kui soovite tühistada käesoleva lepingus, tagastame Teile kõik Teilt saadud maksed viivitamatult ja hiljemalt neljateistkümne päeva jooksul alates päevast, mil meile saabub Teie tühistamisavaldus, sealhulgas kõik kohaletoimetamise kulud (välja arvatud juhul, kui olete valinud standard kohaletoimetamise asemal kasutanud muud varianti). Tagasimaksmisel kasutame sama makseviisi, mida olete Teie kasutanud alfse makse teostamiseks, kui ei ole teisiti kokku lepitud, siis mingil juhul ei määrata lisatasu tagasimakse eest.

Kaubale tuleme ise järgi.

Tagastuskulud võtame enda kanda.

Riknenud kauba eest, kui üldse,maksate hüvitist, kui ilmselgelt riknevus on tingitud tarbetust kauba käsitsemist, mõjutamaks toote tkonditsiooni, omadus ja funktsiooni.

Tühistmaisõiguste teabe lõpp

 

Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK