Meedialeht - Tirendo.ee | tirendo.ee

Delticom OE

SC Delticom OE SRL on Euroopa e-kaubanduse ettevõte, kes tegeleb rehvide ja auto tarvikute müügiga. Parima stabiilse teenuse pakkumiseks on meie dünaamilises meeskonnas parimad eriala profesionaalid, IT arendajad ja rehvi spetsialistid. Meie eesmärgiks on olla professionaalne, pühendunud ja uuenduslik, pakkuses kliendile uuendatud ja mugavamat ostukogemust ning väljapaistvat hinna/kvaliteedi suhet. Keskendume kvaliteedile, kiirusele ja teadlikule klienditeenindusele.

Ajalugu

21. märts 2011 oli verstapostiks Delticom OE ajaloos: Sel päeval sai loodud asutav meeskond Felix Vögtle (turundus, kliendisuhete juhtimine, personali värbamine) ja Erik Heinelti (tootmine, ärianalüüs, IT) näol. Sellega algas üksikasjalik testimiste ja kontrollimiste etapp, olgugi et suures osas ei köitnud see veel avalikkuse tähelepanu. Alates 2012 juunist sai alguse avar ja kiire rahvusvahelistumise strateegia, mille kaudu ettevõte on muutunud konkurentsivõimelisemaks ja tugevaks Euroopa tegijaks. 17. september 2013, liitus intrneti rehvi spetsialist Delticom OE turuliidriga Delticom AG. Koostöö ja ressursside vahetuse sünergiline mõju on loonud oskusteabe mõlema firma vahel. Tänu sellele lisandus Delticom OE juhatusse Markus Bihler (finants, suhtekorraldus, rahvusvahelistumine ja organisatsiooni arendamine). Markus töötas eelnevalt erakapitali investorina EQT Partnersis Münchenis ja Varssavis, kui ka Blackstone Groupis Londonis. 2013 aasta suvel oli ta suuresti abiks Delticom AG ja Delticom OE ühinemisel. Felix Vögtle on töötanud tegevjuhina Gimigamesis, mis tegeles osavusmängude platvormiga ja samuti Rocket Internetis. Enne Delticom OE tulekut oli Erik Heinelt samuti Rocket Internet liige, kui ka teine ​​direktor Dafitis,mis tegeles moe platvormiga Lõuna-Aafrika turul.

Alates 17. septembrist 2012 on Delticom OE partneriks mitmekordsele Vormel 1 maailmameisterile Sebastian Vettelile kui rahvusvahelise brändi suursaadik. Populaarne võidusõitja mängib peamist rolli meie suurejoonelistes ja meelelahutuslikes reklaamides, mis jõuavad eetrisse paljudes Saksamaa, Austria ja Holland telekanalites.

Brandi suursaadik

Delticom OE partneriks oli vahemikus 2012 -2015 mitmekordne Vormel 1 maailmameister Sebastian Vette kui rahvusvahelise brändi suursaadik. Populaarne võidusõitja mängis peamist rolli meie suurejoonelistes ja meelelahutuslikes reklaamides, mis on eetris paljudes Saksamaa, Austria, Hollandi ja Poola telekanalites.

Auhinnad

Delticom OE on ülimalt tähtis kliendile suunatud objektiivne nõu, pühendumus ja läbipaistvus. Saksa tehnilise ülevaatuse ühing Saarimaal (TÜV) tunnustas rehvi spetsialiste kõrgeima reitinguga ehk "väga hea" hinna-kvaliteedi suhetes Interneti segmendis. Lisaks pakub Delticom OE, kui ADAC poolt eelistatud partner alati esmaallikast viimaste katste aruanded ja tulemusi oma klientidele. Turvaline ostja teabe ja andmete käitlemine on tagatud Saksa büroo Tarbijakaitse kehtestatud kvaliteedimärgiga Trusted Shops, mis kinnitab sertifitseeritud kõige kaasaegsemat tirendo.de tarbijakaitse ja kvaliteedi taset. Lisaks sellele omab Delticom OE ka andmete turvalisuse SSL sertifikaat, mis annab tarbijatele meelerahu mugavaks ja turvaliseks veebilehel navigeerimiseks ja ostlemiseks.

Küsimused?

Kui Teil on veel küsimusi või oled huvitatud edasist meediaväljaannetest, palume võtta meiega ühendust press@tirendo.com.


Ootame huviga Teie kontakti.

Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK