Vredestein
Pange tähele! Rehvid toimetatakse kohale ilma velgedeta
(pildil olev velg on illustratiivne).
Vredestein

Vredestein Wintrac Xtreme 215/55 R17 98V XL velje kaitseliistuga (FSL)

Vredestein

Vredestein Wintrac Xtreme 215/55 R17 98V XL velje kaitseliistuga (FSL)

Rehvi suurus
215/55 R17 98V XL velje kaitseliistuga (FSL) 
Saadavus:
Neid rehve ei ole kahjuks laos.
rehvi:
TalverehvidWi
M+S tähistus
lumehelbe sümboliga
kiirus:
V: Heaks kiidetud kuni 240 km/h
EAN:
8714692149399
Article Number:
R-123102
Rehvitähistus:
Küsimuste või murede puhul võtke meiega ühendust support​@tirendo.ee
Neid rehve ei ole kahjuks laos.
Hind ühiku kohta, sh.KM
Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale lisanduvad saatekulud (ostes kaks või enam rehvi)*
Tarneaeg 3 - 8 tööpäeva**
14 päeva tagastuspoliitika
Rohkem kui 130 rehvivahetustöökoda meie koostööpartneriks

Lisa toode võrdlusesse

  • Kirjeldus
  • Rehvimärgis
  • Technical specifications
  • VIDEO

Vredestein´i uus Wintrac xtreme on esimene talverehv, mille Hollandi rehvitootja on loonud koostöös Giugiaro Design´iga. Haarduvus ja turvalisus on ühildatud visuaalse iluga: agressiivne, laiade soontega W-kujuline turvis jätab võimsa mulje. Wintrac xtreme loomisel on Vredestein´i üheks prioriteediks olnud uudne lamellide tehnoloogia. Turvise kummisegu välja töötamisel on kasutatud OSP™ (Optimum Silica Processing™) meetodit, mis tagab tõhusamad haardeomadused märjal ja optimaalse sooritusvõime talvetingimustes. Tänu kontaktsurve ühtlasemale jaotumisele väheneb kulumine ja madal müratase säilib kogu rehvi kasutusea vältel. Omadused Tipp-disaineri looming Uudne lamellide tehnoloogia Uuel tehnoloogial (OSP) baseeruv turvise kummisegu Kiirusindeks H, V ja W Ühtlane kontaktsurve jaotumine Eelised Agressivne turvise disain annab jõulise välimuse Sirged ristsuunalised lamellid tõstavad haarduvust lumes Sik-sak lamellid turvise õlapiirkonnas tagavad täiuslikud juhitavusomadused Parem haarduvus märja teega Suurepärane vesiliukindlus Hea sooritusvõime jääl ja lumes Tippklassi talverehv hea suunakindluse ja täpse juhitavusega Madal müratase kogu rehvi eluea vältel Suurepärased talvesõidu omadused.

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

Euroopa Liit nõuab komisjoni määruses nr 1222/2009/EÜ, et kõikidel rehvidel, mis on toodetud autodele ja tarbesõidukitele pärast 1. juulit 2012, oleks spetsiaalne ühtne märgistus, mis annab infot rehvi kolme kirjeldava omaduse kohta:kütusesäästlikkus klassifitseeritud A-st G-ni, märghaardumine klassifitseeritud A-st G-ni ja väline veeremismüra detsibellides.

See määrus ei mõjuta järgmisi rehve: protekteeritud rehvid; professionaalsed maastikurehvid; võidusõidu-/sportautorehvid; teatavat tüüpi rehvid, mille eesmärk on parandada veojõudu, nt naastrehvid; T-tüüpi ajutised varurehvid; autorehvid, mis on toodetud enne 1990. aastat; rehvid, mille maksimaalne lubatud kiirus on 80 km/h; rehvid velgedele, mille diameeter on väiksem kui 254 mm või sellega võrdne või suurem kui 635 mm või sellega võrdne.

Selle märgistuse eesmärk on suurendada autotranspordi ohutust, keskkonnasäästlikkust ja majanduslikku tasuvust, julgustades tarbijat valima talle sobivaid ohutuid, kütusesäästlikke ja madala müratasemega rehve. Märgistust on siiski kritiseeritud, kuna see näitab vaid piiratud arvul omadusi. Spetsialistide sõnul on rehvidel palju muid omadusi, mis on liiklusohutuseks olulised ja asjakohased, sealhulgas, kuid mitte ainult: vesiliu omadused, sõidu stabiilsus, kasutusiga, toote muud omadused märjal ja kuival teel (mitte ainult märghaardumine) ja omadused lumel.
Rehvide tootjad soovitavad, et erinevate institutsioonide katsete tulemused ja majandusharuga seotud ajakirjad peaksid jääma lõpptarbija jaoks väga olulisteks teabeallikateks, sest need keskenduvad väga erinevatele rehvide omadustele ja funktsioonidele ning hinnatakse neid.

Mark Vredestein
Mudeliseeria Wintrac Xtreme
Dimension 215/55 R17 98V XL velje kaitseliistuga (FSL)
Laius 215
Tyre profile 55
Construction type R
Rehvi suurus 17
Koormus indeks 98
kiirusindeks (V)
With/Without Valve (TT/TL) Rehvile vajalik siselohv
M/C No
*Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale
lisanduvad saatekulud
**Rohkem kui 90% meie tellimustest jõuavad kliendile määratud tarneajal.

Uudiskiri

Kui soovite e-maili teel meie uudiskirja saada, siis registreerige end siin.

Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK