Vredestein
Pange tähele! Rehvid toimetatakse kohale ilma velgedeta
(pildil olev velg on illustratiivne).
Vredestein

Vredestein Sportrac 5 205/55 R15 88V

Vredestein

Vredestein Sportrac 5 205/55 R15 88V

Vredestein - Hollandi rehvitootja. Keskmine hinnaklass.

Rehvi suurus
205/55 R15 88V 
Saadavus:
Neid rehve ei ole kahjuks laos.
rehvi:
SuverehvidSo
kiirus:
V: Heaks kiidetud kuni 240 km/h
EAN:
8714692273513
Article Number:
R-234811
Rehvitähistus:
DEX:
Küsimuste või murede puhul võtke meiega ühendust support​@tirendo.ee
Neid rehve ei ole kahjuks laos.
Hind ühiku kohta, sh.KM
Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale lisanduvad saatekulud (ostes kaks või enam rehvi)*
Tarneaeg 3 - 8 tööpäeva**
14 päeva tagastuspoliitika
Rohkem kui 130 rehvivahetustöökoda meie koostööpartneriks

Lisa toode võrdlusesse

  • Kirjeldus
  • Rehvimärgis
  • Technical specifications
  • VIDEO

Sportrac 5 on koostöös Giugiaroga välja arendatud äärmiselt vaikne ja mugav rehv. Rehv on ülimalt stabiilne ja sportlike sõiduomadustega, pakkudes suurepärast juhitavust nii märjal kui ka kuival teekattel. Ühtlane pinnasurve ja madal õhutegur koos asümmeetrilise mustriga tagavad optimaalse haardumise ning lühikese pidurdusmaa. Mustri keskosas olevad peened vaod ja optimeeritud mustrisügavus muudavad rehvi veelgi energiatõhusamaks. Lisaks kulub rehv täiesti ühtlaselt. Nutika laia mustri ja pikivagudega saavutatud madal müratase muudab Sportrac 5 antud valdkonnas ideaalseks rehvivalikuks.

Asümmeetriline muster ja äärekonstruktsioon Giugiarolt Juhitavust parandav külgseinaehitus (HTS) Optimeeritud lai muster Ühtlane pinnasurve ja stabiilne konstruktsioon Neli pikivagu ja asümmeetrilised vaod rehvimustri ääreosas Vaod mustris Täiustatud ainulaadne sportlik välimus Sportlik sõidustiil, tundlik roolireaktsioon ja hea juhitavus Madal müratase salongis ja väljas Lühike pidurdusmaa ja suurepärane juhitavus nii kuival kui ka märjal teekattel Tõhus vesiliu vastane toime ja vähem salongimüra Madal veeretakistus.

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

Euroopa Liit nõuab komisjoni määruses nr 1222/2009/EÜ, et kõikidel rehvidel, mis on toodetud autodele ja tarbesõidukitele pärast 1. juulit 2012, oleks spetsiaalne ühtne märgistus, mis annab infot rehvi kolme kirjeldava omaduse kohta:kütusesäästlikkus klassifitseeritud A-st G-ni, märghaardumine klassifitseeritud A-st G-ni ja väline veeremismüra detsibellides.

See määrus ei mõjuta järgmisi rehve: protekteeritud rehvid; professionaalsed maastikurehvid; võidusõidu-/sportautorehvid; teatavat tüüpi rehvid, mille eesmärk on parandada veojõudu, nt naastrehvid; T-tüüpi ajutised varurehvid; autorehvid, mis on toodetud enne 1990. aastat; rehvid, mille maksimaalne lubatud kiirus on 80 km/h; rehvid velgedele, mille diameeter on väiksem kui 254 mm või sellega võrdne või suurem kui 635 mm või sellega võrdne.

Selle märgistuse eesmärk on suurendada autotranspordi ohutust, keskkonnasäästlikkust ja majanduslikku tasuvust, julgustades tarbijat valima talle sobivaid ohutuid, kütusesäästlikke ja madala müratasemega rehve. Märgistust on siiski kritiseeritud, kuna see näitab vaid piiratud arvul omadusi. Spetsialistide sõnul on rehvidel palju muid omadusi, mis on liiklusohutuseks olulised ja asjakohased, sealhulgas, kuid mitte ainult: vesiliu omadused, sõidu stabiilsus, kasutusiga, toote muud omadused märjal ja kuival teel (mitte ainult märghaardumine) ja omadused lumel.
Rehvide tootjad soovitavad, et erinevate institutsioonide katsete tulemused ja majandusharuga seotud ajakirjad peaksid jääma lõpptarbija jaoks väga olulisteks teabeallikateks, sest need keskenduvad väga erinevatele rehvide omadustele ja funktsioonidele ning hinnatakse neid.

Mark Vredestein
Mudeliseeria Sportrac 5
Dimension 205/55 R15 88V
Laius 205
Tyre profile 55
Construction type R
Rehvi suurus 15
Koormus indeks 88
kiirusindeks (V)
With/Without Valve (TT/TL) Rehvile vajalik siselohv
M/C No
*Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale
lisanduvad saatekulud
**Rohkem kui 90% meie tellimustest jõuavad kliendile määratud tarneajal.

Uudiskiri

Kui soovite e-maili teel meie uudiskirja saada, siis registreerige end siin.

Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK