Vredestein
Pange tähele! Rehvid toimetatakse kohale ilma velgedeta
(pildil olev velg on illustratiivne).
Vredestein

Vredestein Quatrac 3 195/55 R15 85H

Vredestein

Vredestein Quatrac 3 195/55 R15 85H

Vredestein - Hollandi rehvitootja. Keskmine hinnaklass.

Rehvi suurus
195/55 R15 85H  
Saadavus:
Neid rehve ei ole kahjuks laos.
rehvi:
Aastaringsed rehvidGAN
M+S tähistus
kiirus:
H: Heaks kiidetud kuni 210 km/h
EAN:
8714692187896
Article Number:
R-158097
Rehvitähistus:
DEX:
Kliendi hinnangud:
Küsimuste või murede puhul võtke meiega ühendust support​@tirendo.ee
Neid rehve ei ole kahjuks laos.
Hind ühiku kohta, sh.KM
Tasuta tarne*
Tarneaeg 3 - 8 tööpäeva**
14 päeva tagastuspoliitika
Rohkem kui 130 rehvivahetustöökoda meie koostööpartneriks

Lisa toode võrdlusesse

  • Kirjeldus
  • Rehvimärgis
  • Kliendi hinnangud
  • Technical specifications
  • VIDEO

Quatrac 3 on ideaalne valik neile, kes soovivad sama rehviga sõita aastaringselt. Omapärane määramata sõidusuunaga muster, mille turvise üks pool on kohandatud talvistele ja teine suvistele tingimustele, tagab optimaalse sooritusvõime kõikides ilmastikuoludes. Quatrac 3 pakub suurepäraseid juhitavus- ja sõiduomadusi suvistes oludes, nii kuival kui märjal teel, samas ka ideaalseid haarde- ja läbivusomadusi talvel nii lumes kui lörtsis. Kolm turvise pikisoont tagavad vee efektiivse eemaldamise kontaktpinnalt. Vähe sooni ja lamelle (turvise suvine pool) Avatud turvis ja lainelised lamellid (turvise talvine pool) Kolm pikisoont Kõrgtehnoloogiline konstruktsioon ja turvise disain Rehviküljel nii M+S markeering kui ka lumehelbe sümbol. Optimaalne kontakt teepinnaga ja täpne ning kiire juhitavus Ideaalsed haardeomadused, suurepärane vesiliukindlus ja tõhus isepuhastuvus Maksimaalne vee ärajuhtimine kontaktpinnalt Madal müratase, mis vastab EL-I direktiividele Vastab talverehvidele esitatavatele rahvusvahelistele nõuetele.

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

Euroopa Liit nõuab komisjoni määruses nr 1222/2009/EÜ, et kõikidel rehvidel, mis on toodetud autodele ja tarbesõidukitele pärast 1. juulit 2012, oleks spetsiaalne ühtne märgistus, mis annab infot rehvi kolme kirjeldava omaduse kohta:kütusesäästlikkus klassifitseeritud A-st G-ni, märghaardumine klassifitseeritud A-st G-ni ja väline veeremismüra detsibellides.

See määrus ei mõjuta järgmisi rehve: protekteeritud rehvid; professionaalsed maastikurehvid; võidusõidu-/sportautorehvid; teatavat tüüpi rehvid, mille eesmärk on parandada veojõudu, nt naastrehvid; T-tüüpi ajutised varurehvid; autorehvid, mis on toodetud enne 1990. aastat; rehvid, mille maksimaalne lubatud kiirus on 80 km/h; rehvid velgedele, mille diameeter on väiksem kui 254 mm või sellega võrdne või suurem kui 635 mm või sellega võrdne.

Selle märgistuse eesmärk on suurendada autotranspordi ohutust, keskkonnasäästlikkust ja majanduslikku tasuvust, julgustades tarbijat valima talle sobivaid ohutuid, kütusesäästlikke ja madala müratasemega rehve. Märgistust on siiski kritiseeritud, kuna see näitab vaid piiratud arvul omadusi. Spetsialistide sõnul on rehvidel palju muid omadusi, mis on liiklusohutuseks olulised ja asjakohased, sealhulgas, kuid mitte ainult: vesiliu omadused, sõidu stabiilsus, kasutusiga, toote muud omadused märjal ja kuival teel (mitte ainult märghaardumine) ja omadused lumel.
Rehvide tootjad soovitavad, et erinevate institutsioonide katsete tulemused ja majandusharuga seotud ajakirjad peaksid jääma lõpptarbija jaoks väga olulisteks teabeallikateks, sest need keskenduvad väga erinevatele rehvide omadustele ja funktsioonidele ning hinnatakse neid.

Vredestein QUATRAC 3 rehvi arvustus

Keskmine
Haarduvus kuivaga
Pidurdus kuivaga
Haarduvus märjaga
Pidurdus märjaga
Haarduvus lumega
Sõidumugavus
Sisemine müratase
Rehvi kulumistase
Kütusekulu
Läbisõit 19 515 376
Mark Vredestein
Mudeliseeria Quatrac 3
Dimension 195/55 R15 85H
Laius 195
Tyre profile 55
Construction type R
Rehvi suurus 15
Koormus indeks 85
kiirusindeks (H)
With/Without Valve (TT/TL) Rehvile vajalik siselohv
M/C No
*Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale
lisanduvad saatekulud
**Rohkem kui 90% meie tellimustest jõuavad kliendile määratud tarneajal.
Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK
^