Toyo
Pange tähele! Rehvid toimetatakse kohale ilma velgedeta
(pildil olev velg on illustratiivne).
Toyo

Toyo Proxes T1-R 215/45 ZR17 91W XL

Toyo

Toyo Proxes T1-R 215/45 ZR17 91W XL

Toyo - Ultra High Performance ehk kõrgteostuslikud rehvid Aasiast.

Rehvi suurus: 215/45 ZR17 91W XL 
Saadavus: Laos
rehvi: SuverehvidSo
kiirus: W: Heaks kiidetud kuni 270 km/h
EAN: 4981910836124
Article Number: R-119075
Rehvitähistus: Veeretakistus F Märghaardumine E Müraemissioon 71dB
DEX:
Küsimuste või murede puhul võtke meiega ühendust support​@tirendo.ee
ainult
75,40 €
Hind ühiku kohta, sh.KM
Tasuta tarne*
Tarneaeg 3 - 8 tööpäeva**
14 päeva tagastuspoliitika
Rohkem kui 130 rehvivahetustöökoda meie koostööpartneriks
  • Kirjeldus
  • Rehvimärgis
  • Technical specifications

Välja töötatud sportsedaani ja kupeede juhtidele, kes nõuavad parima sooritusega rehvi. PROXES T1R on jõudnud uuele tasemele üleüldise tulemuslikkuse näol, eelkõige tingituna kompromissitult intensiivsest kontaktpinnast, et tagada täpne pidurdus, sõidumugavus ja turvisemustri vastupidavus.

Omadused:

Ühesuunaline turvisemuster võimaldab suurepärast vastupanu vesiliu tekkimisele. Uudne räniühend pakub kuival teekattel märkimisväärset juhitavust ning viib rehvi ülekuumenemise võimaluse miinimumini. Rehvi servad on täiustatud nii, et rehv säilitaks oma kuju ka suurtel kiirustel. Laiad ja suure terase sisaldusega vitsad, et võimaldada suurepärast juhitavust ning vastupidavust suurtel kiirustel. Lisandub ka veljekaitse.

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

Euroopa Liit nõuab komisjoni määruses nr 1222/2009/EÜ, et kõikidel rehvidel, mis on toodetud autodele ja tarbesõidukitele pärast 1. juulit 2012, oleks spetsiaalne ühtne märgistus, mis annab infot rehvi kolme kirjeldava omaduse kohta:kütusesäästlikkus klassifitseeritud A-st G-ni, märghaardumine klassifitseeritud A-st G-ni ja väline veeremismüra detsibellides.

See määrus ei mõjuta järgmisi rehve: protekteeritud rehvid; professionaalsed maastikurehvid; võidusõidu-/sportautorehvid; teatavat tüüpi rehvid, mille eesmärk on parandada veojõudu, nt naastrehvid; T-tüüpi ajutised varurehvid; autorehvid, mis on toodetud enne 1990. aastat; rehvid, mille maksimaalne lubatud kiirus on 80 km/h; rehvid velgedele, mille diameeter on väiksem kui 254 mm või sellega võrdne või suurem kui 635 mm või sellega võrdne.

Selle märgistuse eesmärk on suurendada autotranspordi ohutust, keskkonnasäästlikkust ja majanduslikku tasuvust, julgustades tarbijat valima talle sobivaid ohutuid, kütusesäästlikke ja madala müratasemega rehve. Märgistust on siiski kritiseeritud, kuna see näitab vaid piiratud arvul omadusi. Spetsialistide sõnul on rehvidel palju muid omadusi, mis on liiklusohutuseks olulised ja asjakohased, sealhulgas, kuid mitte ainult: vesiliu omadused, sõidu stabiilsus, kasutusiga, toote muud omadused märjal ja kuival teel (mitte ainult märghaardumine) ja omadused lumel.
Rehvide tootjad soovitavad, et erinevate institutsioonide katsete tulemused ja majandusharuga seotud ajakirjad peaksid jääma lõpptarbija jaoks väga olulisteks teabeallikateks, sest need keskenduvad väga erinevatele rehvide omadustele ja funktsioonidele ning hinnatakse neid.

Mark Toyo
Hooaeg
Mudeliseeria Proxes T1-R
Dimension 215/45 ZR17 91W XL
Laius 215
Tyre profile 45
Construction type ZR
Rehvi suurus 17
Koormus indeks 91
kiirusindeks (W)
With/Without Valve (TT/TL) Rehvile vajalik siselohv
M/C No
*Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale
lisanduvad saatekulud
**Rohkem kui 90% meie tellimustest jõuavad kliendile määratud tarneajal.
Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK