Star Performer
Pange tähele! Rehvid toimetatakse kohale ilma velgedeta
(pildil olev velg on illustratiivne).
Star Performer

Star Performer SUV-1 235/65 R17 104H

Star Performer

Star Performer SUV-1 235/65 R17 104H

Star Performer - Innvoaatilise tehnoloogiaga

Rehvi suurus
235/65 R17 104H  
Saadavus:
Neid rehve ei ole kahjuks laos.
rehvi:
SuverehvidSo
kiirus:
H: Heaks kiidetud kuni 210 km/h
EAN:
4717622036077
Article Number:
R-236231
Rehvitähistus:
DEX:
Küsimuste või murede puhul võtke meiega ühendust support​@tirendo.ee
Neid rehve ei ole kahjuks laos.
Hind ühiku kohta, sh.KM
Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale lisanduvad saatekulud (ostes kaks või enam rehvi)*
Tarneaeg 3 - 8 tööpäeva**
14 päeva tagastuspoliitika
Rohkem kui 130 rehvivahetustöökoda meie koostööpartneriks

Lisa toode võrdlusesse

  • Kirjeldus
  • Rehvimärgis
  • Technical specifications

Star Performer SUV-1

Mõistlik hind ja hea kvaliteet ei pea üksteist välistama, sest just neid omadusi palub Star Performer SUV-1. Selliseid rehve müüb ainult Delticom ja nad on spetsiaalselt disainitud SUV-de ja maastikuautode jaoks. Pakume mõõte 16 kuni 21 tollini, mis sobivad nii väiksematele kui sportlikumatele autodele. Rehvid on saadaval koos veljekaitsega, nagu ka tugevdatud variandina ja olenevalt rehvi suurusest võib sõita kiirusega kuni 300 km/ (186 mph). Telli Star Performer SUV 1 juba täna mytyres.co.uk netipoest ja saa osa eriti soodsatest hindadest.

Suurepärase kvaliteediga rehvid, mis on mõeldud kasutamiseks SUV tüüpi autodel. Pakuvad optimaalset haakuvust igat tüüpi teepinnal, nii kuival kui märjal. Laiad mustrivahed ja suured klotsid rehviprofiilis kindlustavad turvalise ja täpse juhtimise, eriti kurvides. Vesiliu võimalust on märkimisväärselt alandatud tänu mustrivahedele ja lohkudele, mis aitavad vett rehvi pinnalt välja suruda. Samuti oleme vähendanud mürataset ning tõstnud sõidumugavust.

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

Euroopa Liit nõuab komisjoni määruses nr 1222/2009/EÜ, et kõikidel rehvidel, mis on toodetud autodele ja tarbesõidukitele pärast 1. juulit 2012, oleks spetsiaalne ühtne märgistus, mis annab infot rehvi kolme kirjeldava omaduse kohta:kütusesäästlikkus klassifitseeritud A-st G-ni, märghaardumine klassifitseeritud A-st G-ni ja väline veeremismüra detsibellides.

See määrus ei mõjuta järgmisi rehve: protekteeritud rehvid; professionaalsed maastikurehvid; võidusõidu-/sportautorehvid; teatavat tüüpi rehvid, mille eesmärk on parandada veojõudu, nt naastrehvid; T-tüüpi ajutised varurehvid; autorehvid, mis on toodetud enne 1990. aastat; rehvid, mille maksimaalne lubatud kiirus on 80 km/h; rehvid velgedele, mille diameeter on väiksem kui 254 mm või sellega võrdne või suurem kui 635 mm või sellega võrdne.

Selle märgistuse eesmärk on suurendada autotranspordi ohutust, keskkonnasäästlikkust ja majanduslikku tasuvust, julgustades tarbijat valima talle sobivaid ohutuid, kütusesäästlikke ja madala müratasemega rehve. Märgistust on siiski kritiseeritud, kuna see näitab vaid piiratud arvul omadusi. Spetsialistide sõnul on rehvidel palju muid omadusi, mis on liiklusohutuseks olulised ja asjakohased, sealhulgas, kuid mitte ainult: vesiliu omadused, sõidu stabiilsus, kasutusiga, toote muud omadused märjal ja kuival teel (mitte ainult märghaardumine) ja omadused lumel.
Rehvide tootjad soovitavad, et erinevate institutsioonide katsete tulemused ja majandusharuga seotud ajakirjad peaksid jääma lõpptarbija jaoks väga olulisteks teabeallikateks, sest need keskenduvad väga erinevatele rehvide omadustele ja funktsioonidele ning hinnatakse neid.

Mark Star Performer
Mudeliseeria SUV-1
Dimension 235/65 R17 104H
Laius 235
Tyre profile 65
Construction type R
Rehvi suurus 17
Koormus indeks 104
kiirusindeks (H)
With/Without Valve (TT/TL) Rehvile vajalik siselohv
M/C No
*Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale
lisanduvad saatekulud
**Rohkem kui 90% meie tellimustest jõuavad kliendile määratud tarneajal.

Uudiskiri

Kui soovite e-maili teel meie uudiskirja saada, siis registreerige end siin.

Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK