Nankang
Pange tähele! Rehvid toimetatakse kohale ilma velgedeta
(pildil olev velg on illustratiivne).
Nankang

Nankang Winter Activa SV-3 225/50 R16 96V XL

Nankang

Nankang Winter Activa SV-3 225/50 R16 96V XL

Nankang - Ultra High Performance ehk kõrgteostuslikud rehvid, mis on Aasias välja töötatud ja toodetud. Hea tehing!

Rehvi suurus
225/50 R16 96V XL 
Saadavus:
Laos
rehvi:
TalverehvidWi
M+S tähistus
lumehelbe sümboliga
kiirus:
V: Heaks kiidetud kuni 240 km/h
EAN:
4717622052428
Article Number:
R-359300
Rehvitähistus:
Küsimuste või murede puhul võtke meiega ühendust support​@tirendo.ee
102,70
Hind ühiku kohta, sh.KM
Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale lisanduvad saatekulud (ostes kaks või enam rehvi)*
Tarneaeg 3 - 8 tööpäeva**
14 päeva tagastuspoliitika
Rohkem kui 130 rehvivahetustöökoda meie koostööpartneriks

Lisa toode võrdlusesse

  • Kirjeldus
  • Rehvimärgis
  • Technical specifications
  • VIDEO

Suunalise mustriga disain ja keskmisest ribist alguse saavad küljesooned parandavad vee äravoolu märjal teel sõitmise ajal, liigutades vett keskelt külgedel läbi rehvi just nende soonte kaudu. Rehvil on ka parem hõõrdumine jäisel/lumisel teel, hoides jääd ja lund soontes ning hõlbustades jää/lume eemaldamist.

Külgsoonte ebakorrapärase pikkusega soonemuster (kitsast laiaks) vähendab müra teket. Laineline muster laiemate soonte põhjas tõhustab vee äravoolu ja annab ruumi jää/lume jaoks.

Omavahel põimuvad pikad sooned pakuvad parema vee äravoolu märjal teel. Soonte põhjas olev laineline muster lisab jää/lume haarduvust ja pinnahõõrdumist. Pikkade soonte siseküljes olev kolmnurkne blokk parandab vee äravoolu ja hõõrdumist märjal teel.

Hambulise kujuga külgmised sooned rehvi eenduval osal ei lisa mitte üksnes hõõrdumist, vaid aitavad ka paremini kurvide võtmisel haarduda pinnaga. Rehvi eenduval osal olevad sooned tõhustavad vee äravoolu ja rehvi hõõrdumist lumel.

Sarnaselt maastikurehvidele on ka nendel suured mustrilised sooned, mis annavad lisakontaktpinda jää/lume jaoks ja tõhustavad sõidumugavust ning hõõrdumist lumisel teel.

3D SIPE disain pakub sügavaid, keskmiseid ja madalamaid soone erinevates mustribloki paikades. Sügavaimate soontega keskmine osa parandab jää/lume hõõrdumist ning madalamate soontega külgmine sein tagab jäikuse ja parema jõudluse kurvide võtmisel.

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

Euroopa Liit nõuab komisjoni määruses nr 1222/2009/EÜ, et kõikidel rehvidel, mis on toodetud autodele ja tarbesõidukitele pärast 1. juulit 2012, oleks spetsiaalne ühtne märgistus, mis annab infot rehvi kolme kirjeldava omaduse kohta:kütusesäästlikkus klassifitseeritud A-st G-ni, märghaardumine klassifitseeritud A-st G-ni ja väline veeremismüra detsibellides.

See määrus ei mõjuta järgmisi rehve: protekteeritud rehvid; professionaalsed maastikurehvid; võidusõidu-/sportautorehvid; teatavat tüüpi rehvid, mille eesmärk on parandada veojõudu, nt naastrehvid; T-tüüpi ajutised varurehvid; autorehvid, mis on toodetud enne 1990. aastat; rehvid, mille maksimaalne lubatud kiirus on 80 km/h; rehvid velgedele, mille diameeter on väiksem kui 254 mm või sellega võrdne või suurem kui 635 mm või sellega võrdne.

Selle märgistuse eesmärk on suurendada autotranspordi ohutust, keskkonnasäästlikkust ja majanduslikku tasuvust, julgustades tarbijat valima talle sobivaid ohutuid, kütusesäästlikke ja madala müratasemega rehve. Märgistust on siiski kritiseeritud, kuna see näitab vaid piiratud arvul omadusi. Spetsialistide sõnul on rehvidel palju muid omadusi, mis on liiklusohutuseks olulised ja asjakohased, sealhulgas, kuid mitte ainult: vesiliu omadused, sõidu stabiilsus, kasutusiga, toote muud omadused märjal ja kuival teel (mitte ainult märghaardumine) ja omadused lumel.
Rehvide tootjad soovitavad, et erinevate institutsioonide katsete tulemused ja majandusharuga seotud ajakirjad peaksid jääma lõpptarbija jaoks väga olulisteks teabeallikateks, sest need keskenduvad väga erinevatele rehvide omadustele ja funktsioonidele ning hinnatakse neid.

Mark Nankang
Mudeliseeria Winter Activa SV-3
Dimension 225/50 R16 96V XL
Laius 225
Tyre profile 50
Construction type R
Rehvi suurus 16
Koormus indeks 96
kiirusindeks (V)
With/Without Valve (TT/TL) Rehvile vajalik siselohv
M/C No
*Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale
lisanduvad saatekulud
**Rohkem kui 90% meie tellimustest jõuavad kliendile määratud tarneajal.

Uudiskiri

Kui soovite e-maili teel meie uudiskirja saada, siis registreerige end siin.

Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK