Goodyear
Pange tähele! Rehvid toimetatakse kohale ilma velgedeta
(pildil olev velg on illustratiivne).
Goodyear

Goodyear UltraGrip Performance 2 215/55 R16 97V XL DOT2015

Goodyear

Goodyear UltraGrip Performance 2 215/55 R16 97V XL DOT2015

Rehvi suurus
215/55 R16 97V XL DOT2015 
Saadavus:
Neid rehve ei ole kahjuks laos.
rehvi:
TalverehvidWi
M+S tähistus
lumehelbe sümboliga
kiirus:
V: Heaks kiidetud kuni 240 km/h
Article Number:
R-360028
Rehvitähistus:
Küsimuste või murede puhul võtke meiega ühendust support​@tirendo.ee
Neid rehve ei ole kahjuks laos.
Hind ühiku kohta, sh.KM
Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale lisanduvad saatekulud (ostes kaks või enam rehvi)*
Tarneaeg 3 - 8 tööpäeva**
14 päeva tagastuspoliitika
Rohkem kui 130 rehvivahetustöökoda meie koostööpartneriks

Lisa toode võrdlusesse

  • Kirjeldus
  • Rehvimärgis
  • Technical specifications

Testivõitjast talverehv võimsatele sõidukitele Kindel haarduvus libedatel talvistel teedel Hea juhitavus märjal ja kuival teel Hea kaitse vesiliu vastu Vaikne, mugav sõit Kindel haarduvus libedatel talvistel teedel UltraGrip Extreme hiilgab oma omadustega kõikides talitingimustes tänu turvisesegule, mis säilitab haarduvuse äärmiselt külmas ilmas. Nautige lihtsamat kiirendust ja mäkketõusu tänu ringjatele saehambakujulistele soontele turvises. Adaptive SipeGrip Technology parandab haarduvust ja pidurdusvõimet kinnisõidetud lumel ja jääl. Hea juhitavus märjal ja kuival pinnal Võimsatel autodel kasutamiseks loodud UltraGrip Performance 2 säilitab optimaalse jäikuse, et tagada teile kindel juhitavus märjal ja kuival pinnal. Keskjoon hoiab pidevat kontakti teepinnaga, võimaldades täpsemat juhtimist kuivades tingimustes. Vähendatud vesiliu tekkimise oht Turvise V-kujulised sooned suunavad vee kiiresti rehvi pinnalt ära, aidates teil säilitada juhitavust märgadel või lörtsistel teedel. Vaikne, mugav sõit Kogege vaiksemaid sõite tänu plokkide järjestuse kujundusele, mis hoiab rehvimüra minimaalsena.

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

Euroopa Liit nõuab komisjoni määruses nr 1222/2009/EÜ, et kõikidel rehvidel, mis on toodetud autodele ja tarbesõidukitele pärast 1. juulit 2012, oleks spetsiaalne ühtne märgistus, mis annab infot rehvi kolme kirjeldava omaduse kohta:kütusesäästlikkus klassifitseeritud A-st G-ni, märghaardumine klassifitseeritud A-st G-ni ja väline veeremismüra detsibellides.

See määrus ei mõjuta järgmisi rehve: protekteeritud rehvid; professionaalsed maastikurehvid; võidusõidu-/sportautorehvid; teatavat tüüpi rehvid, mille eesmärk on parandada veojõudu, nt naastrehvid; T-tüüpi ajutised varurehvid; autorehvid, mis on toodetud enne 1990. aastat; rehvid, mille maksimaalne lubatud kiirus on 80 km/h; rehvid velgedele, mille diameeter on väiksem kui 254 mm või sellega võrdne või suurem kui 635 mm või sellega võrdne.

Selle märgistuse eesmärk on suurendada autotranspordi ohutust, keskkonnasäästlikkust ja majanduslikku tasuvust, julgustades tarbijat valima talle sobivaid ohutuid, kütusesäästlikke ja madala müratasemega rehve. Märgistust on siiski kritiseeritud, kuna see näitab vaid piiratud arvul omadusi. Spetsialistide sõnul on rehvidel palju muid omadusi, mis on liiklusohutuseks olulised ja asjakohased, sealhulgas, kuid mitte ainult: vesiliu omadused, sõidu stabiilsus, kasutusiga, toote muud omadused märjal ja kuival teel (mitte ainult märghaardumine) ja omadused lumel.
Rehvide tootjad soovitavad, et erinevate institutsioonide katsete tulemused ja majandusharuga seotud ajakirjad peaksid jääma lõpptarbija jaoks väga olulisteks teabeallikateks, sest need keskenduvad väga erinevatele rehvide omadustele ja funktsioonidele ning hinnatakse neid.

Mark Goodyear
Mudeliseeria UltraGrip Performance 2
Dimension 215/55 R16 97V XL DOT2015
Laius 215
Tyre profile 55
Construction type R
Rehvi suurus 16
Koormus indeks 97
kiirusindeks (V)
With/Without Valve (TT/TL) Rehvile vajalik siselohv
M/C No
*Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale
lisanduvad saatekulud
**Rohkem kui 90% meie tellimustest jõuavad kliendile määratud tarneajal.

Uudiskiri

Kui soovite e-maili teel meie uudiskirja saada, siis registreerige end siin.

Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK