Fulda
Pange tähele! Rehvid toimetatakse kohale ilma velgedeta
(pildil olev velg on illustratiivne).
Fulda

Fulda Kristall Montero 3 175/65 R14C 90/88T 6PR

Fulda

Fulda Kristall Montero 3 175/65 R14C 90/88T 6PR

Rehvi suurus: 175/65 R14C 90/88T 6PR 
Saadavus: Neid rehve ei ole kahjuks laos.
rehvi: TalverehvidWi
M+S tähistus
kiirus: T: Heaks kiidetud kuni 190 km/h
EAN: 5452000366290
Article Number: D-110604
Rehvitähistus: Veeretakistus E Märghaardumine B Müraemissioon 69dB
Küsimuste või murede puhul võtke meiega ühendust support​@tirendo.ee
Neid rehve ei ole kahjuks laos.
Hind ühiku kohta, sh.KM
Tasuta tarne*
Tarneaeg 3 - 8 tööpäeva**
14 päeva tagastuspoliitika
Rohkem kui 130 rehvivahetustöökoda meie koostööpartneriks
Sageli koos ostetud tooted:
  • Kirjeldus
  • Rehvimärgis
  • Technical specifications

Rehv, mis pakub aastaringset talvist sooritust. Saa tipptasemel teostus kõikides talvistes oludes. Kristall Montero 3 tuleb kergesti toime külma, märja, lume ja jääga ning seda kõike taskukohase hinna juures.

  • Suurepärane haarduvus lumes
  • Optimeeritud aastaringseks kasutamiseks
  • Suurepärane haarduvus kõikide temperatuuride juures

Suurepärane veojõud lumel. Nautige usaldusväärset veojõudu Fulda SnowCatcheri tehnoloogia abil. Kesksooned moodustavad lukustuva võrgustiku, mis haarab sõitmise ajal lund ja aitab rehvil säilitada haarduvust lumistel teedel.

Optimeeritud mitmekülgseks toimimiseks. Kristall Montero 3-s on kasutusel Bubble Blade tehnika, mis tasakaalustab vajadust jääl ja lumel toimiva tiheda lamellikujunduse järele stabiilse turvisekujundusega, mis saab hästi hakkama igasugustes talveoludes.

Esmaklassiline haarduvus madalatel temperatuuridel. Rehvi eriline polümeer jääb madalatel temperatuuridel paindlikuks, aidates säilitada optimaalset toimimist äärmiselt külmades tingimustes.

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

Euroopa Liit nõuab komisjoni määruses nr 1222/2009/EÜ, et kõikidel rehvidel, mis on toodetud autodele ja tarbesõidukitele pärast 1. juulit 2012, oleks spetsiaalne ühtne märgistus, mis annab infot rehvi kolme kirjeldava omaduse kohta:kütusesäästlikkus klassifitseeritud A-st G-ni, märghaardumine klassifitseeritud A-st G-ni ja väline veeremismüra detsibellides.

See määrus ei mõjuta järgmisi rehve: protekteeritud rehvid; professionaalsed maastikurehvid; võidusõidu-/sportautorehvid; teatavat tüüpi rehvid, mille eesmärk on parandada veojõudu, nt naastrehvid; T-tüüpi ajutised varurehvid; autorehvid, mis on toodetud enne 1990. aastat; rehvid, mille maksimaalne lubatud kiirus on 80 km/h; rehvid velgedele, mille diameeter on väiksem kui 254 mm või sellega võrdne või suurem kui 635 mm või sellega võrdne.

Selle märgistuse eesmärk on suurendada autotranspordi ohutust, keskkonnasäästlikkust ja majanduslikku tasuvust, julgustades tarbijat valima talle sobivaid ohutuid, kütusesäästlikke ja madala müratasemega rehve. Märgistust on siiski kritiseeritud, kuna see näitab vaid piiratud arvul omadusi. Spetsialistide sõnul on rehvidel palju muid omadusi, mis on liiklusohutuseks olulised ja asjakohased, sealhulgas, kuid mitte ainult: vesiliu omadused, sõidu stabiilsus, kasutusiga, toote muud omadused märjal ja kuival teel (mitte ainult märghaardumine) ja omadused lumel.
Rehvide tootjad soovitavad, et erinevate institutsioonide katsete tulemused ja majandusharuga seotud ajakirjad peaksid jääma lõpptarbija jaoks väga olulisteks teabeallikateks, sest need keskenduvad väga erinevatele rehvide omadustele ja funktsioonidele ning hinnatakse neid.

Mark Fulda
Hooaeg
Mudeliseeria Kristall Montero 3
Dimension 175/65 R14C 90/88T 6PR
Laius 175
Tyre profile 65
Construction type R
Rehvi suurus 14
Koormus indeks 90/88
kiirusindeks (T)
With/Without Valve (TT/TL) Rehvile vajalik siselohv
M/C No
*Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale
lisanduvad saatekulud
**Rohkem kui 90% meie tellimustest jõuavad kliendile määratud tarneajal.
Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK