Fulda
Pange tähele! Rehvid toimetatakse kohale ilma velgedeta
(pildil olev velg on illustratiivne).
Fulda

Fulda EcoControl HP 205/55 R16 91W

Fulda

Fulda EcoControl HP 205/55 R16 91W

Fulda - Goodyear grupi poolt valmistatud keskmises hinnaklassis kvaliteetrehvid.

Rehvi suurus: 205/55 R16 91W 
Saadavus: Laos
rehvi: SuverehvidSo
kiirus: W: Heaks kiidetud kuni 270 km/h
EAN: 5452000568823
Article Number: R-277999
Rehvitähistus: Veeretakistus C Märghaardumine B Müraemissioon 67dB
DEX:
Kliendi hinnangud:
Küsimuste või murede puhul võtke meiega ühendust support​@tirendo.ee
ainult
60,70 €
Hind ühiku kohta, sh.KM
Tasuta tarne*
Tarneaeg 3 - 8 tööpäeva**
14 päeva tagastuspoliitika
Rohkem kui 130 rehvivahetustöökoda meie koostööpartneriks

Lisa toode võrdlusesse

  • Kirjeldus
  • Rehvimärgis
  • Kliendi hinnangud
  • Technical specifications

EcoControl HP pakub sulle kõrgteostuslikku juhitavust ja suuremat läbisõitu sootsa hinnaga. See kütusesäästlik rehv pakub suurepärast pidurdust nii kuival kui ka märjal teekattel.

Lühem pidurdusmaa kuival pinnal. Nautige kindlat juhitavust siis, kui see kõige olulisem on. EcoControl HP suurendab pidurdusjõuga kontakti teepinnaga, pidurdusmaa kuival on 3 meetrit lühem kui konkurendi rehvidel*.

Väiksem kütusekulu. Vähendage oma kulutusi kütusele ja CO2 heidet. Oma kõrgekvaliteedilise konstruktsiooniga ja EcoTreadi kujundusega vajab EcoControl HP veeremiseks vähem energiat. Sõltumatutes testides näitas EcoControl HP 9% väiksemat veeretakistust kui konkurendi rehvid.*

Suur läbisõit. Lõigake kasu kauakestvast toimimisest. Aeglaselt kuluvad segud ja ühtlustatud polü-traatide jaotus tagab aeglase ja võrdse kulumise, võimaldades teile teie raha eest suuremat läbisõitu.

Sõitke südamerahus. EcoControl HP on ideaalne universaalne rehv võimsatele autodele. Sellel on paremad üldised tulemused juhitavuses märjal pinnal, pidurdamisel ja kütusekulus, võrreldes konkurendi testitud rehvide keskmise sooritusega.*

*Testitud võrdluses kolme otsese keskklassi konkurendiga 2011. aasta septembris-oktoobris

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

Euroopa Liit nõuab komisjoni määruses nr 1222/2009/EÜ, et kõikidel rehvidel, mis on toodetud autodele ja tarbesõidukitele pärast 1. juulit 2012, oleks spetsiaalne ühtne märgistus, mis annab infot rehvi kolme kirjeldava omaduse kohta:kütusesäästlikkus klassifitseeritud A-st G-ni, märghaardumine klassifitseeritud A-st G-ni ja väline veeremismüra detsibellides.

See määrus ei mõjuta järgmisi rehve: protekteeritud rehvid; professionaalsed maastikurehvid; võidusõidu-/sportautorehvid; teatavat tüüpi rehvid, mille eesmärk on parandada veojõudu, nt naastrehvid; T-tüüpi ajutised varurehvid; autorehvid, mis on toodetud enne 1990. aastat; rehvid, mille maksimaalne lubatud kiirus on 80 km/h; rehvid velgedele, mille diameeter on väiksem kui 254 mm või sellega võrdne või suurem kui 635 mm või sellega võrdne.

Selle märgistuse eesmärk on suurendada autotranspordi ohutust, keskkonnasäästlikkust ja majanduslikku tasuvust, julgustades tarbijat valima talle sobivaid ohutuid, kütusesäästlikke ja madala müratasemega rehve. Märgistust on siiski kritiseeritud, kuna see näitab vaid piiratud arvul omadusi. Spetsialistide sõnul on rehvidel palju muid omadusi, mis on liiklusohutuseks olulised ja asjakohased, sealhulgas, kuid mitte ainult: vesiliu omadused, sõidu stabiilsus, kasutusiga, toote muud omadused märjal ja kuival teel (mitte ainult märghaardumine) ja omadused lumel.
Rehvide tootjad soovitavad, et erinevate institutsioonide katsete tulemused ja majandusharuga seotud ajakirjad peaksid jääma lõpptarbija jaoks väga olulisteks teabeallikateks, sest need keskenduvad väga erinevatele rehvide omadustele ja funktsioonidele ning hinnatakse neid.

Fulda EcoControl HP tyre review

Average
Grip in dry conditions
Braking in dry conditions
Grip in wet conditions
Braking in wet conditions
Grip in snow
Driving comfort
Internal noise level
Tyre wear
Fuel consumption
Kilometers driven 7 511 784
Mark Fulda
Hooaeg
Mudeliseeria EcoControl HP
Dimension 205/55 R16 91W
Laius 205
Tyre profile 55
Construction type R
Rehvi suurus 16
Koormus indeks 91
kiirusindeks (W)
With/Without Valve (TT/TL) Rehvile vajalik siselohv
M/C No
*Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale
lisanduvad saatekulud
**Rohkem kui 90% meie tellimustest jõuavad kliendile määratud tarneajal.
Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK