Dunlop
Pange tähele! Rehvid toimetatakse kohale ilma velgedeta
(pildil olev velg on illustratiivne).
Dunlop

Dunlop SP Sport Maxx 255/35 R20 97Y XL J

Dunlop

Dunlop SP Sport Maxx 255/35 R20 97Y XL J

Dunlop - Rahvusvaheline rehvitootja. Kõrgemas hinnaklassis kvaliteetrehvid.

Rehvi suurus
255/35 R20 97Y XL J 
Saadavus:
piiratud koguses
rehvi:
SuverehvidSo
kiirus:
Y: Heaks kiidetud kuni 300 km/h
EAN:
5452000739209
Article Number:
R-365390
Rehvitähistus:
DEX:
Kliendi hinnangud:
Küsimuste või murede puhul võtke meiega ühendust support​@tirendo.ee
Listihind*   248,50 €
216,30 €
Hind ühiku kohta, sh.KM
Tasuta tarne**
Tarneaeg 3 - 8 tööpäeva***
14 päeva tagastuspoliitika
Rohkem kui 130 rehvivahetustöökoda meie koostööpartneriks

Lisa toode võrdlusesse

  • Kirjeldus
  • Rehvimärgis
  • Kliendi hinnangud
  • Technical specifications

Maksimaalne haarduvus ja juhitavus, maksimaalne sƵidunauding. VƵimsatele sportautodele.

SuurepƤrane juhitavus kuival ja mƤrjal pinnal SuurepƤrane pidurdus- ja kiirendusvƵime Hea kaitse vesiliu vastu Stabiilsus ja mugavus SuurepƤrane juhitavus kuival ja mƤrjal teel SP Sport Maxxi erakordse toimimise taga on Dunlop Touch Technology. Surve jaotatakse Ć¼htlaselt Ć¼le rehvi, surudes rohkem kummi teepinnaga kokku. Ć�leminek otsesuunast kurvi on sujuv, andes teile rohkem aega teed tunnetada ja vajadusel reageerida. SuurepƤrane pidurdus- ja kiirendusvƵime TƵestatuna vƵidusƵidurajal annab kummisegu tƤiendavat haarduvust nii kuival kui ka mƤrjal teel. Kiirendus muutub tundlikumaks ja pidurdusaeg lĆ¼hemaks. Vastupidav segu kulub aeglaselt, tagades suurema lƤbisƵidu. Hea kaitse vesiliu vastu SP Sports Maxx toimib hƤsti mƤrgades tingimustes.

Erilised turvisealad juhivad vee kiiresti rehvi kontaktpinna alt Ƥra, vƤhendades vesiliu tekkimise ohtu vihmamƤrjal teel. Stabiilsus ja mugavus Nautige sujuvat ja tƤpset sƵitu suurel kiirusel tƤnu stabiilse keskribi kujundusele. Turvisemuster vƤhendab mĆ¼ra vaiksemaks ja mugavamaks sƵiduks. Tugevdab Ć¼hendust rehvi ja velje vahel tƤpsemaks sƵidukogemuseks. Nagu haare teie kƤe ja rooliratta vahel, parandab spetsiifiline rehvi veljele kinnitumise sĆ¼steem juhitavust ja annab suurepƤrase teetunnetuse. Eelised Parem teetunnetus, suurem stabiilsus ja tƤpsus.

Spetsiifiline rehvi veljele kinnitumise sĆ¼steem. Tugevdab Ć¼hendust rehvi ja velje vahel tƤpsemaks sƵidukogemuseks. Nagu haare teie kƤe ja rooliratta vahel, parandab spetsiifiline rehvi veljele kinnitumise sĆ¼steem juhitavust ja annab suurepƤrase teetunnetuse.Eelised Parem teetunnetus, suurem stabiilsus ja tƤpsus.

Muutuvraadiustega muster (Multi Radius Tread, MRT). MRT kujunduses on kĆ¼mme erinevat radiaali ja seepƤrast on need tƤpsemad. Selle tulemusel on surve rakendamine tee kontaktpinnale vƤga efektiivne. MƵjuks on sujuvamad Ć¼leminekud sirgelt pƶƶramisele, mille tulemuseks on tƤpsemad ja progressiivsed reaktsioonid.Eelised MƤrkimisvƤƤrselt parem juhtimine jalajƤlje arengu Ć¼le kƵikides sƵidutingimustes, tundlik kƤsitsemine mƤrjal ja kuival, suurendatud juhitavus pƶƶramisel.

Maximum Flange Shield (MFS). Velje ƤƤriku kaitsesĆ¼steem. MFS on kummiprofiil piki rehvi siseserva velje ƤƤriku kohal. See loob kaitsva puhvertsooni.Eelised Kaitseb kalleid valuvelgi kahjustuste eest ƤƤrekivide vastu sƵitmisel.

Ć�heosaline vƶƶ (JLB). Hybrid Overlay-tehnoloogia, mis vƤhendab ringdeformatsiooni suurel kiirusel.Eelised Ć�lim stabiilsus suurel kiirusel; sujuv ja Ć¼htlane kulumine.

Dual Silica-rehvisegu. See rehvisegu parandab kiirendusvƵimet ja vƤhendab kulumist.Eelised SuurepƤrane pidurdus- ja kiirendusvƵime; vƤga hea juhitavus suvistel ja sĆ¼gisestel teedel; hea haarduvus; kulumiskindlus.

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

Euroopa Liit nõuab komisjoni määruses nr 1222/2009/EÜ, et kõikidel rehvidel, mis on toodetud autodele ja tarbesõidukitele pärast 1. juulit 2012, oleks spetsiaalne ühtne märgistus, mis annab infot rehvi kolme kirjeldava omaduse kohta:kütusesäästlikkus klassifitseeritud A-st G-ni, märghaardumine klassifitseeritud A-st G-ni ja väline veeremismüra detsibellides.

See määrus ei mõjuta järgmisi rehve: protekteeritud rehvid; professionaalsed maastikurehvid; võidusõidu-/sportautorehvid; teatavat tüüpi rehvid, mille eesmärk on parandada veojõudu, nt naastrehvid; T-tüüpi ajutised varurehvid; autorehvid, mis on toodetud enne 1990. aastat; rehvid, mille maksimaalne lubatud kiirus on 80 km/h; rehvid velgedele, mille diameeter on väiksem kui 254 mm või sellega võrdne või suurem kui 635 mm või sellega võrdne.

Selle märgistuse eesmärk on suurendada autotranspordi ohutust, keskkonnasäästlikkust ja majanduslikku tasuvust, julgustades tarbijat valima talle sobivaid ohutuid, kütusesäästlikke ja madala müratasemega rehve. Märgistust on siiski kritiseeritud, kuna see näitab vaid piiratud arvul omadusi. Spetsialistide sõnul on rehvidel palju muid omadusi, mis on liiklusohutuseks olulised ja asjakohased, sealhulgas, kuid mitte ainult: vesiliu omadused, sõidu stabiilsus, kasutusiga, toote muud omadused märjal ja kuival teel (mitte ainult märghaardumine) ja omadused lumel.
Rehvide tootjad soovitavad, et erinevate institutsioonide katsete tulemused ja majandusharuga seotud ajakirjad peaksid jääma lõpptarbija jaoks väga olulisteks teabeallikateks, sest need keskenduvad väga erinevatele rehvide omadustele ja funktsioonidele ning hinnatakse neid.

Dunlop SP SPORT MAXX rehvi arvustus

Keskmine
Haarduvus kuivaga
Pidurdus kuivaga
Haarduvus märjaga
Pidurdus märjaga
Haarduvus lumega
Sõidumugavus
Sisemine müratase
Rehvi kulumistase
Kütusekulu
Läbisõit 21 457 060
Mark Dunlop
Mudeliseeria SP Sport Maxx
Dimension 255/35 R20 97Y XL J
Laius 255
Tyre profile 35
Construction type R
Rehvi suurus 20
Koormus indeks 97
kiirusindeks (Y)
With/Without Valve (TT/TL) Rehvile vajalik siselohv
M/C No

*Listihind (kui olemas) on rehvitootjate ja edasimüüjate vahelise müügihinna väljaarvutamise aluseks. Mitte mingil juhul ei ole siin tegemist lõpliku müügihinnaga, mida tuleb maksta ostjal.

**Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale
lisanduvad saatekulud
***Rohkem kui 90% meie tellimustest jõuavad kliendile määratud tarneajal.
Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK
^