Cooper
Pange tähele! Rehvid toimetatakse kohale ilma velgedeta
(pildil olev velg on illustratiivne).
Cooper

Cooper Discoverer M+S Sport 235/55 R17 99H

Cooper

Cooper Discoverer M+S Sport 235/55 R17 99H

Cooper - Eelkõige 4x4 ja maasturite kvaliteetrehvid.

Rehvi suurus
235/55 R17 99H 
Saadavus:
Neid rehve ei ole kahjuks laos.
rehvi:
TalverehvidWi
M+S tähistus
kiirus:
H: Heaks kiidetud kuni 210 km/h
EAN:
0029142659686
Article Number:
R-149305
Rehvitähistus:
Kliendi hinnangud:
Küsimuste või murede puhul võtke meiega ühendust support​@tirendo.ee
Neid rehve ei ole kahjuks laos.
Hind ühiku kohta, sh.KM
Tasuta tarne*
Tarneaeg 3 - 8 tööpäeva**
14 päeva tagastuspoliitika
Rohkem kui 130 rehvivahetustöökoda meie koostööpartneriks

Lisa toode võrdlusesse

  • Kirjeldus
  • Rehvimärgis
  • Kliendi hinnangud
  • Technical specifications
  • VIDEO

Cooper Tires toob turule Discoverer M+S Sport rehviseeria, talverehvide sarja, mis vastab 4x4 sõidukite kõrgetele jõudlusvajadustele. Discoverer M+S Sport rehvide muster, mis on loodud selleks, et pakkuda suurepärast hõõrduvust nii lumistes kui jäisetes oludes, hõlmab endas haakuvaid ääresooni, mis tagavad võrreldamatu haarduvuse heitlikes ilmastikuoludes. Cooperi patenditud 'Snow Groove' tehnoloogia kasutab 'lumi lumel' haarduvuse paremaid omadusi - selle asemel, et kasutada 'kumm lumel' omadusi - samal ajal tõrjutakse rehvi soontest välja üleliigne lumi. Discoverer M+S Sport on saadaval T, H ja V kiirusindeksiga ning sobib 15- kuni 19-tollistele velgedele. Cooper tutvustab mitmeid uusi suuruseid H ja V kiirusindeksi valikus, võimaldades rehvidel sobituda isegi veel suurema hulga tänapäevaste sõidukitega. Weathermaster Snow rehvidel on kõik omadused, mis muudavad Cooperi Weathermaster sarja edukaks, nende hulgas unikaalne rehvimuster, mis optibeerib rehvi haarduvusomadusi nii märjas kui lumises keskkonnas, samal ajal töötades harmooniliselt sõiduki pidurdussüsteemiga, et vähendada pidurdusteekonda libedates oludes. Weathermaster Snow on saadaval mitmetes suurustes, mis sobivad 15- kuni 18-tollistele velgedele. Mõlemad rehvid on valmistatud tugevast ränidioksiidühendist, mis üheskoos edasiarendatud soonemustriga aitab hoida rehviblokki paindlikuna ka väga madalate temperatuuride juures, abistades rehvide haarduvust nii märjal kui lumisel teel.

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

Euroopa Liit nõuab komisjoni määruses nr 1222/2009/EÜ, et kõikidel rehvidel, mis on toodetud autodele ja tarbesõidukitele pärast 1. juulit 2012, oleks spetsiaalne ühtne märgistus, mis annab infot rehvi kolme kirjeldava omaduse kohta:kütusesäästlikkus klassifitseeritud A-st G-ni, märghaardumine klassifitseeritud A-st G-ni ja väline veeremismüra detsibellides.

See määrus ei mõjuta järgmisi rehve: protekteeritud rehvid; professionaalsed maastikurehvid; võidusõidu-/sportautorehvid; teatavat tüüpi rehvid, mille eesmärk on parandada veojõudu, nt naastrehvid; T-tüüpi ajutised varurehvid; autorehvid, mis on toodetud enne 1990. aastat; rehvid, mille maksimaalne lubatud kiirus on 80 km/h; rehvid velgedele, mille diameeter on väiksem kui 254 mm või sellega võrdne või suurem kui 635 mm või sellega võrdne.

Selle märgistuse eesmärk on suurendada autotranspordi ohutust, keskkonnasäästlikkust ja majanduslikku tasuvust, julgustades tarbijat valima talle sobivaid ohutuid, kütusesäästlikke ja madala müratasemega rehve. Märgistust on siiski kritiseeritud, kuna see näitab vaid piiratud arvul omadusi. Spetsialistide sõnul on rehvidel palju muid omadusi, mis on liiklusohutuseks olulised ja asjakohased, sealhulgas, kuid mitte ainult: vesiliu omadused, sõidu stabiilsus, kasutusiga, toote muud omadused märjal ja kuival teel (mitte ainult märghaardumine) ja omadused lumel.
Rehvide tootjad soovitavad, et erinevate institutsioonide katsete tulemused ja majandusharuga seotud ajakirjad peaksid jääma lõpptarbija jaoks väga olulisteks teabeallikateks, sest need keskenduvad väga erinevatele rehvide omadustele ja funktsioonidele ning hinnatakse neid.

Cooper Discoverer M+S Sport rehvi arvustus

Keskmine
Haarduvus kuivaga
Pidurdus kuivaga
Haarduvus märjaga
Pidurdus märjaga
Haarduvus lumega
Sõidumugavus
Sisemine müratase
Rehvi kulumistase
Kütusekulu
Läbisõit 1 440 966
Mark Cooper
Mudeliseeria Discoverer M+S Sport
Dimension 235/55 R17 99H
Laius 235
Tyre profile 55
Construction type R
Rehvi suurus 17
Koormus indeks 99
kiirusindeks (H)
With/Without Valve (TT/TL) Rehvile vajalik siselohv
M/C No
*Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale
lisanduvad saatekulud
**Rohkem kui 90% meie tellimustest jõuavad kliendile määratud tarneajal.
Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK
^