Bridgestone
Pange tähele! Rehvid toimetatakse kohale ilma velgedeta
(pildil olev velg on illustratiivne).
Bridgestone

Bridgestone R 410 215/65 R16C 106/104T

Bridgestone

Bridgestone R 410 215/65 R16C 106/104T

Bridgestone - Rehvitootja Jaapanist. Kõrgemas hinnaklassis kvaliteetrehvid.

Rehvi suurus
215/65 R16C 106/104T 
Saadavus:
Neid rehve ei ole kahjuks laos.
rehvi:
SuverehvidSo
kiirus:
T: Heaks kiidetud kuni 190 km/h
Article Number:
R-259819
Rehvitähistus:
DEX:
Küsimuste või murede puhul võtke meiega ühendust support​@tirendo.ee
Neid rehve ei ole kahjuks laos.
Hind ühiku kohta, sh.KM
Tasuta tarne*
Tarneaeg 3 - 8 tööpäeva**
14 päeva tagastuspoliitika
Rohkem kui 130 rehvivahetustöökoda meie koostööpartneriks

Lisa toode võrdlusesse

  • Kirjeldus
  • Rehvimärgis
  • Technical specifications

Vastupidav ja pika eluaega rehv, mis käitub nagu sõiduautorehv. DURAVIS on vastupidav. Need uued rehvid on vintsked, disainitud vastu pidama igapäevasteks vedudeks ja intensiivseks kasutamiseks ning seda üheaegselt maantee kiirust pakkudes. Pikem turvisemustri eluiga. Testi tulemused näitavad, et DURAVIS’l on pikem turvise üleüldine eluiga võrreldes mõne teise juhtiva rehviga. Uus “C.S.C” turviseblokkide tehnoloogia ning spetsiaalselt optimeeritud turvisemuster, vähendavad ebaregulaarset kulumist ning võimaldab seega pikemat kasutusaega. Juhitavus nagu sõiduautol. Spetsiaalselt välja töötatud kaasaegse turvisemustriga käitub DURAVIS nagu sõiduautorehv. See annab modernsetele kaubikutele sujuva, mugava ja vaikse sõiduelamuse ning seda nii linnaliikluses kui ka maanteedel. Tipptasemel teostus märgades oludes. Juhid märkavad erinevust märjal teekattel, kus DURAVIS pakub paremat haarduvust, turvalisemat manööverdamist ning väiksemat riksi vesiliu tekkimiseks.

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

Euroopa Liit nõuab komisjoni määruses nr 1222/2009/EÜ, et kõikidel rehvidel, mis on toodetud autodele ja tarbesõidukitele pärast 1. juulit 2012, oleks spetsiaalne ühtne märgistus, mis annab infot rehvi kolme kirjeldava omaduse kohta:kütusesäästlikkus klassifitseeritud A-st G-ni, märghaardumine klassifitseeritud A-st G-ni ja väline veeremismüra detsibellides.

See määrus ei mõjuta järgmisi rehve: protekteeritud rehvid; professionaalsed maastikurehvid; võidusõidu-/sportautorehvid; teatavat tüüpi rehvid, mille eesmärk on parandada veojõudu, nt naastrehvid; T-tüüpi ajutised varurehvid; autorehvid, mis on toodetud enne 1990. aastat; rehvid, mille maksimaalne lubatud kiirus on 80 km/h; rehvid velgedele, mille diameeter on väiksem kui 254 mm või sellega võrdne või suurem kui 635 mm või sellega võrdne.

Selle märgistuse eesmärk on suurendada autotranspordi ohutust, keskkonnasäästlikkust ja majanduslikku tasuvust, julgustades tarbijat valima talle sobivaid ohutuid, kütusesäästlikke ja madala müratasemega rehve. Märgistust on siiski kritiseeritud, kuna see näitab vaid piiratud arvul omadusi. Spetsialistide sõnul on rehvidel palju muid omadusi, mis on liiklusohutuseks olulised ja asjakohased, sealhulgas, kuid mitte ainult: vesiliu omadused, sõidu stabiilsus, kasutusiga, toote muud omadused märjal ja kuival teel (mitte ainult märghaardumine) ja omadused lumel.
Rehvide tootjad soovitavad, et erinevate institutsioonide katsete tulemused ja majandusharuga seotud ajakirjad peaksid jääma lõpptarbija jaoks väga olulisteks teabeallikateks, sest need keskenduvad väga erinevatele rehvide omadustele ja funktsioonidele ning hinnatakse neid.

Mark Bridgestone
Mudeliseeria R 410
Dimension 215/65 R16C 106/104T
Laius 215
Tyre profile 65
Construction type R
Rehvi suurus 16
Koormus indeks 106/104
kiirusindeks (T)
With/Without Valve (TT/TL) Rehvile vajalik siselohv
M/C No
*Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale
lisanduvad saatekulud
**Rohkem kui 90% meie tellimustest jõuavad kliendile määratud tarneajal.

Uudiskiri

Kui soovite e-maili teel meie uudiskirja saada, siis registreerige end siin.

Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK