Vredestein
Märkus: Hind kehtib rehvidele ilma veljeta. Olenevalt rehvi mõõtmetest võib rehvimuster varieeruda.
Vredestein

Vredestein Wintrac 4 Xtreme 255/50 R20 109V XL velje kaitseliistuga (FSL)

Vredestein

Vredestein Wintrac 4 Xtreme 255/50 R20 109V XL velje kaitseliistuga (FSL)

Rehvi suurus
255/50 R20 109V XL velje kaitseliistuga (FSL) 
Saadavus:
Neid rehve ei ole kahjuks laos.
rehvi:
TalverehvidWi
M+S tähistus
lumehelbe sümboliga
kiirus:
V: Heaks kiidetud kuni 240 km/h
EAN:
8714692150951
Article Number:
R-130213
Rehvitähistus:
Küsimuste või murede puhul võtke meiega ühendust support​@tirendo.ee
Neid rehve ei ole kahjuks laos.
Hind ühiku kohta, sh.KM
Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale lisanduvad saatekulud (ostes kaks või enam rehvi)**
Tarneaeg 3 - 8 tööpäeva***
14 päeva tagastuspoliitika
Rohkem kui 130 rehvivahetustöökoda meie koostööpartneriks

Lisa toode võrdlusesse

  • Kirjeldus
  • Rehvimärgis
  • Technical specifications
  • VIDEO

Wintrac 4 xtreme on esimene tippdisaineri poolt kujundatud High Performance klassi talverehv SUV-tüüpi sõidukitele. Giugiaro selgete joontega innovatiivne disain annab W-kujulisele turvisele jõulise väljanägemise. Wintrac 4 xtreme peegeldab kõige uuemaid arendustöö tulemusi, pakkudes parimat disaini, mugavust ja turvalisust. Wintrac 4 xtreme omab suurepäraseid maantee-sõidu omadusi, kuid on piisava sooritusvõimega ka raskemates teeoludes. Suurepärase läbivuse lumes ja pinnasteedel tagab isepuhastuv turvis.

Giugiaro disain Eeskujulik isepuhastuvusvõime tänu spetsiaalsele W-turvisele Optimum Silica Processing™ (OSP™) turvise kummisegu. Täiustatud turvise kummisegu. Jäik rehvikülg. Spetsiaalne karkassivöö ehitus Varieeruva suurusega mustriplokkide ühtlane kontaktsurve jaotumine. Jõuline välimus tänu selgete, tugevate joontega turvisele Suurepärased sõiduomadused lumes ja pinnas-teedel Kindel haarduvus märjal teekattel Suurepärane vesiliukindlus Täpne juhitavus suurtel kiirustel Multivalued madal müratase kogu rehvi eluea vältel.

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

Euroopa Liit nõuab komisjoni määruses nr 1222/2009/EÜ, et kõikidel rehvidel, mis on toodetud autodele ja tarbesõidukitele pärast 1. juulit 2012, oleks spetsiaalne ühtne märgistus, mis annab infot rehvi kolme kirjeldava omaduse kohta:kütusesäästlikkus klassifitseeritud A-st G-ni, märghaardumine klassifitseeritud A-st G-ni ja väline veeremismüra detsibellides.

See määrus ei mõjuta järgmisi rehve: protekteeritud rehvid; professionaalsed maastikurehvid; võidusõidu-/sportautorehvid; teatavat tüüpi rehvid, mille eesmärk on parandada veojõudu, nt naastrehvid; T-tüüpi ajutised varurehvid; autorehvid, mis on toodetud enne 1990. aastat; rehvid, mille maksimaalne lubatud kiirus on 80 km/h; rehvid velgedele, mille diameeter on väiksem kui 254 mm või sellega võrdne või suurem kui 635 mm või sellega võrdne.

Selle märgistuse eesmärk on suurendada autotranspordi ohutust, keskkonnasäästlikkust ja majanduslikku tasuvust, julgustades tarbijat valima talle sobivaid ohutuid, kütusesäästlikke ja madala müratasemega rehve. Märgistust on siiski kritiseeritud, kuna see näitab vaid piiratud arvul omadusi. Spetsialistide sõnul on rehvidel palju muid omadusi, mis on liiklusohutuseks olulised ja asjakohased, sealhulgas, kuid mitte ainult: vesiliu omadused, sõidu stabiilsus, kasutusiga, toote muud omadused märjal ja kuival teel (mitte ainult märghaardumine) ja omadused lumel.
Rehvide tootjad soovitavad, et erinevate institutsioonide katsete tulemused ja majandusharuga seotud ajakirjad peaksid jääma lõpptarbija jaoks väga olulisteks teabeallikateks, sest need keskenduvad väga erinevatele rehvide omadustele ja funktsioonidele ning hinnatakse neid.

Mark Vredestein
Mudeliseeria Wintrac 4 Xtreme
Dimension 255/50 R20 109V XL velje kaitseliistuga (FSL)
Laius 255
Tyre profile 50
Construction type R
Rehvi suurus 20
Koormus indeks 109
kiirusindeks (V)
With/Without Valve (TT/TL) Rehvile vajalik siselohv
M/C No

*Listihind (kui olemas) on rehvitootjate ja edasimüüjate vahelise müügihinna väljaarvutamise aluseks. Mitte mingil juhul ei ole siin tegemist lõpliku müügihinnaga, mida tuleb maksta ostjal.

**Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale
lisanduvad saatekulud
***Rohkem kui 90% meie tellimustest jõuavad kliendile määratud tarneajal.

Uudiskiri

Kui soovite e-maili teel meie uudiskirja saada, siis registreerige end siin.

Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK