Vredestein
Pange tähele! Rehvid toimetatakse kohale ilma velgedeta
(pildil olev velg on illustratiivne).
Vredestein

Vredestein Ultrac Sessanta 245/40 ZR19 98Y XL

Vredestein

Vredestein Ultrac Sessanta 245/40 ZR19 98Y XL

Rehvi suurus
245/40 ZR19 98Y XL 
Saadavus:
Neid rehve ei ole kahjuks laos.
rehvi:
SuverehvidSo
kiirus:
Y: Heaks kiidetud kuni 300 km/h
EAN:
8714692151354
Article Number:
R-269830
Rehvitähistus:
DEX:
Küsimuste või murede puhul võtke meiega ühendust support​@tirendo.ee
Neid rehve ei ole kahjuks laos.
Hind ühiku kohta, sh.KM
Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale lisanduvad saatekulud (ostes kaks või enam rehvi)*
Tarneaeg 3 - 8 tööpäeva**
14 päeva tagastuspoliitika
Rohkem kui 130 rehvivahetustöökoda meie koostööpartneriks

Lisa toode võrdlusesse

  • Kirjeldus
  • Rehvimärgis
  • Technical specifications
  • VIDEO

Ultrac Sessanta on Vredestein´i uus trump Ultra High Performance (UHP) klassi rehvide segmendis. Põhinedes Ultrac-seeria rehvide tugevatel omadustel, on Sessanta juures veelgi täiustatud juhitavusomadusi ja suurepärast roolitunnetust. Giugiaro Design´i poolt loodud innovatiivne disain annab selge vihje: võimsus eelkõige. Nimi Sessanta viitab Vredestein´i 60-ndale tegevusaastale Enschedes, Hollandis. Tähistamaks ka unikaalset koostööd Giugiaro Design´iga on kuuskümmend kirjutatud Itaalia keeles: Sessanta. Naastude matemaatiline paigutus (Sophisticated Spike Algoritm® ) ja efektiivselt toimiv turvise disain Nurgeline 3D õlakontuur ja astmelise sisepinnaga mustrisooned Täiustatud turvise kummisegu Koonusekujulised diagonaalsooned.

Rehvi mõõdust lähtuv konstruktsioon ja kontuur. Centre Shift System®: Leidlik turvise disaini lahendus, kus mustri parem- ja vasak pool on keskosa suhtes nihutatud. Suurepärased haardeomadused jääl ja lumes Naastude minimaalne kadu. Stabiilsus ja tõhus haarduvus diagonaalsuunas. Suurepärane teelpüsivus Kindel haarduvus ka kõige külmemates oludes. Suurepärane isepuhastuvus lumes ja lörtsis. Ühtlane kontaktsurve naastudele, täiustatud haardevõime. Vähene sõidumüra vastab Euroopa standarditele.

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

EL-i rehvide märgistus ja efektiivsusklassid

Euroopa Liit nõuab komisjoni määruses nr 1222/2009/EÜ, et kõikidel rehvidel, mis on toodetud autodele ja tarbesõidukitele pärast 1. juulit 2012, oleks spetsiaalne ühtne märgistus, mis annab infot rehvi kolme kirjeldava omaduse kohta:kütusesäästlikkus klassifitseeritud A-st G-ni, märghaardumine klassifitseeritud A-st G-ni ja väline veeremismüra detsibellides.

See määrus ei mõjuta järgmisi rehve: protekteeritud rehvid; professionaalsed maastikurehvid; võidusõidu-/sportautorehvid; teatavat tüüpi rehvid, mille eesmärk on parandada veojõudu, nt naastrehvid; T-tüüpi ajutised varurehvid; autorehvid, mis on toodetud enne 1990. aastat; rehvid, mille maksimaalne lubatud kiirus on 80 km/h; rehvid velgedele, mille diameeter on väiksem kui 254 mm või sellega võrdne või suurem kui 635 mm või sellega võrdne.

Selle märgistuse eesmärk on suurendada autotranspordi ohutust, keskkonnasäästlikkust ja majanduslikku tasuvust, julgustades tarbijat valima talle sobivaid ohutuid, kütusesäästlikke ja madala müratasemega rehve. Märgistust on siiski kritiseeritud, kuna see näitab vaid piiratud arvul omadusi. Spetsialistide sõnul on rehvidel palju muid omadusi, mis on liiklusohutuseks olulised ja asjakohased, sealhulgas, kuid mitte ainult: vesiliu omadused, sõidu stabiilsus, kasutusiga, toote muud omadused märjal ja kuival teel (mitte ainult märghaardumine) ja omadused lumel.
Rehvide tootjad soovitavad, et erinevate institutsioonide katsete tulemused ja majandusharuga seotud ajakirjad peaksid jääma lõpptarbija jaoks väga olulisteks teabeallikateks, sest need keskenduvad väga erinevatele rehvide omadustele ja funktsioonidele ning hinnatakse neid.

Mark Vredestein
Mudeliseeria Ultrac Sessanta
Dimension 245/40 ZR19 98Y XL
Laius 245
Tyre profile 40
Construction type ZR
Rehvi suurus 19
Koormus indeks 98
kiirusindeks (Y)
With/Without Valve (TT/TL) Rehvile vajalik siselohv
M/C No
*Hinnad kehtivad (kui pole teisiti nimetatud) ühe ühiku kohta, käibemaks on hinna sees; hinnale
lisanduvad saatekulud
**Rohkem kui 90% meie tellimustest jõuavad kliendile määratud tarneajal.

Uudiskiri

Kui soovite e-maili teel meie uudiskirja saada, siis registreerige end siin.

Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK